נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

3 אושיות תיירות שחובה להכיר באינסטגרם

במידה ואתם חיים ונושמים תיירות חשוב שתכירו מספר אושיות אינסטגרם שעוסקים בדיוק בזה, במיוחד אם אתם רוצים להיות כאלו בעצמכם.

אושיות אינסטגרם בכל תחום היא התפתחות דיי חדשה המאפשרת לנו להרחיב את הידע שלנו ולהכיר מקומות חדשים.

אם יש לנו בדיוק את הכישורים האלו, איך נהפוך לאושיות על מנת להעביר את הידע הלאה?

הצלחה דרך האינסטגרם היא לא פשוטה אבל אפשרית. במידה ותיירות היא התשוקה שלנו חשוב להכיר עוד אושיות על מנת לקבל מהם השראה אבל בו בזמן לפתח את הייחודיות שלנו, עוד לפני שנכנס למשחק. אז את מי צריך להכיר ואיך נקדם את עצמנו?

 

מהי אושיית תיירות

אושיית תיירות היא טרנד נפוץ כרגע באינסטגרם ובעצם מדובר בעמוד המנוהל על ידי אדם המתמחה, לא בהכרח באופן מקצועי אלא גם כתחביב, בתיירות. אותה אושיה משקיעה באופן כמעט אקסקלוסיבי בתחום מסוים בתיירות בו היא הכי ייחודית וזה בדיוק מה שמושך אליה עוקבים.

 

איך אפשר להפוך לאושיית תיירות

ובכן, על מנת לקבל סטטוס של אושיה חייב לקחת בחשבון כי תהיה לא מעט עבודה. במידה ויש לנו קונספט איכותי כלשהו, אז זה כבר מתכון יותר טוב להצלחה, אבל זה לא נגמר כאן. נצטרך לעבוד רבות על התוכן שלנו, על התחזוקה השוטפת שלו וכמובן על למידה והתפתחות מתמדת.

יחד עם זאת, לא כל ההצלחה מגיעה רק מהעובדה שיש לנו תוכן איכותי שיכול לשבות אנשים. לפעמים כאשר אנו פותחים עמוד חדש בתקווה לטפח את המסר שלנו אנו צריכים בוסט קטן על מנת להופיע אצל הרבה יותר עוקבים פוטנציאליים. נוכל לעשות זאת על ידי קניית עוקבים לאינסטגרם.

 

קניית עוקבים

קניית עוקבים עוזרת לנו מאד בעיקר בהתחלה היות ואנו צריכים גדילה וחשיפה מהירה. ברגע שאנו צוברים כמות עוקבים גדולה זה מתריע לאלגוריתמים של אינסטגרם שיש כאן עמוד איכותי ששווה לקדם אותו. אינסטגרם תתחיל לקדם ולפרסם יותר את העמוד שלנו וכך נוכל לצבור עוד עוקבים אורגניים ולא קנויים.

 

אחרי מי כדאי לעקוב

Unseen Israel

אחד העמודים הפופולריים והמקורקעים ביותר. בניהולו של עמית בחובר, צעיר המטייל ברחבי הארץ ומכיר לעוקבים שלו עשרות יעדים חבויים וטבעיים שרבים לא מודעים אליהם, אך כל זאת תוך כדיי שמירה על הסביבה.

 

Y.O.L.O Blog

עמוד אינסטגרם המנוהל על ידי זוג מהנדסים שמטיילים בכל הארץ ונותנים המלצות לכל מהכול, החל מסיורים, מקומות לינה ואפילו מסעדות.

 

Bright Nomad

עמוד ששם דגש דווקא על חוויה תיירותית אורבנית ולגמרי אפשר לראות זאת דרך זווית המצלמה והצבעים הבוהקים בעמוד.

 

לסיכום

להפוך לאושיית תיירות הוא לא הליך קל, אבל לגמרי אפשרי. קבלו השראה מאושיות אחרות אך דאגו למצוא את הייחודיות שלכם. על מנת להתחיל תוכלו לרכוש עוקבים בשביל בוסט מהיר יותר לעמוד.

לוגו מעוצב

 

Hip-Hop_1668479590
2 חוגים שילדים אוהבים

כל הורה מכיר את הרגע הזה שבו הוא צריך להחליט לאיזה חוגים הוא ישלח את הילדים השנה. מדובר בהתלבטות