נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

השכרת רכב במילאנו – 2 דרכים לעשות את זה

מילאנו היא אחת מהיעדים התיירותיים לא רק באיטליה, אלא בכל יבשת אירופה.

מוקד האופנה העולמי עם התערוכות והמיצגים האומנותיים המוכרים ביותר בעולם הוא המקום לבקר אותו אם אתם באיטליה.

אם אתם כאן אנחנו מניחים שאתם רציניים, שכן אתם שוקלים לשכור רכב מה שמעיד שאתם לא מתכוונים לשהות בלבד בתוך מילאנו, או שאתם מתכוונים להמשיך את הטיול שלכם

באיטליה או מוקדים אחרים באירופה.

במאמר הזה ניתן לכם את הכלים שאתם צריכים להשכרת רכב במילאנו:

 

מילאנו – כל מה שאתם צריכים לדעת

מילאנו הממוקמת בצפון איטליה, עם מיליון וחצי תושבים ומהווה לעיר השנייה בגודלה באיטליה, היא אחת מהמקומות הפופולריים ביותר עבור תיירים באיטליה.

נגיד ואופנה היא לא משהו שמעניין אתכם (אם שופינג כן אז אתם חייבים להגיע למילאנו), עדיין יש כל כך הרבה דברים לעשות במילאנו. גם אם זה פשוט להסתובב בעיר היפיפייה, קתדרלות מרהיבות, כנסיות ומבנים מעוררי התפעלות.  פשוט ללכת עם הילדים ולאכול במסעדות טובות ולמצוא אטרקציות פשוטות ומקומיות. מילאנו זה פשוט מקום כיפי להעביר בו את הימים, ואפילו כמה ימים. בכל מקרה, אם אתם עושים טיול באיטליה ורוצים להגיע צפונה, אסור לכם לוותר על מילאנו.

 

מי צריך להשכיר רכב במילאנו:

השכרת רכב בטיולים באירופה היא בהחלט משהו שמעיד כי אתם מטיילים רציניים. ייתכן אולי וזה כי אתם עם המשפחה ואתם רוצים לחרוש את איטליה, אולי אתם פשוט רוצים לטייל גם באזור הקרוב של מילאנו ולהשכיר לזמן קצר. או שאתם רוצים ממילאנו להמשיך לצרפת או שוויץ מה שיצריך מכם השכרת רכב. איך להשכיר רכב שזה גם יתאים לצרכים שלכם?

 

דרך ראשונה השכיר רכב – החברות הזולות

במידה ואתם רוצים רק לטייל עם הרכב באזור מילאנו או בעוד חלקים באיטליה, תוכלו בהחלט להסתפק בחברות הזולות ומקומיות להשכרת רכב שכן זה בהחלט אמור להתאים לצרכים שלכם ותוכלו לעשות זאת במחיר זאת יחסית.

אין סיבה לשבור קופה, ישנה תחרות רבה בין החברות להשכרה המקומיות באיטליה ומילאנו בפרט, שמהווה למוקד תיירות עם המון עסקים שרוצים להתחרות עליכם.

 

דרך שנייה להשכיר רכב – חברות מוכרות וגדולות (יוצאים מאיטליה)

במידה ואתם רוצים להמשיך למדינות אחרות הגובלות באזור מילאנו כמו שוויץ וצרפת, עדיף לכם להשכיר מחברות גדולות, בינלאומיות, המתאימות את עצמם לצרכים הללו, ניתן לסמוך עליהם וכמובן שיש להם סוכנויות השכרה במדינות אירופאיות שונות.

במידה ותקציב הוא לא אישיו, אנחנו ממליצים לכם תמיד להשכיר בחברות המוכרות יותר שכן פשוט ניתן לסמוך עליהם. אפילו שאתם לא חייבים בכלל להשקיע יותר כסף בחברות הגדולות יותר, הכסף שאתם משלמים הוא על המוניטין והאמינות של החברות ההשכרה הללו, כך שאם תקציב הוא לא בעיה, תשכירו אצל חברות מוכרות יותר.

אנחנו מקווים שעשינו לכם מעט סדר בדברים, השכרת רכב במילאנו היא לא מורכבת כמו שאתם עשויים לחשוב. כמו שציינו, ישנם המון חברות השכרה שונות במילאנו שתוכלו לבדוק אצלם אפילו מבעוד מועד בנוגע להשכרת רכב. טיסה נעימה!

 

לחיצת יד

Hip-Hop_1668479590
2 חוגים שילדים אוהבים

כל הורה מכיר את הרגע הזה שבו הוא צריך להחליט לאיזה חוגים הוא ישלח את הילדים השנה. מדובר בהתלבטות