נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

כוס תרמית לילדים: יתרונות השימוש ובחירת הכוס הנכונה

הצוותים החינוכיים שנוכחים בגני ילדים, בתי ספר ותיכונים יוכלו להעיד על השינוי המהותי שחל בשנים האחרונות בכל הנוגע לצריכת מים בקרב התלמידים. שכן, מרביתם השאירו מאחור את בקבוקי הפלסטיק והחליפו אותם בכוס תרמית. יצאנו לבדוק מהן הסיבות שהובילו לשינוי משמעותי זה וחזרנו עם שורה ארוכה של יתרונות. הישארו כאן ותגלו את כל המידע הדרוש לכם.

 

יתרון ראשון: שומרת על הסביבה

כאמור, היה נהוג בעבר להשתמש בבקבוקים חד פעמיים שעשויים מפלסטיק. אלה נזרקו בכמויות אדירות לפחים הירוקים וגרמו לזיהום משמעותי של הסביבה. שכן, זה ידוע שמדובר בחומר שאינו מתכלה במשך שנים ארוכות. השימוש בכוס תרמית לילדים מפחית את הפגיעה בסביבה ומאפשר בין היתר, לחסוך בהוצאות באופן ניכר. שכן, הכיס הינה רב פעמית, כך שאין צורך ברכישה חוזרת ונשנית של בקבוקים חד פעמיים שהולכים לאיבוד.

 

יתרון שני: שומר על קור או חום לאורך יום הלימודים

לא ניתן לעסוק ברכישה של כוס תרמית לילדים, מבלי לציין את היתרון המשמעותי שמאפשר לילדים שלכם לשתות מים בכמות המתאימה, מבלי שתתאמצו. זה הרי ידוע שילדים מעדיפים לשתות מים קרים על פני מים פושרים. נסביר שניתן למזוג לכוס תרמית או בקבוק שומר קור מים קרים בתוספת קרח. אלה יישמרו קרים מרגע המזיגה ועד שעות הצהריים. בשלב זה אתם מבינים שכוס תרמית תעודד את הילדים לצרוך מים בכמויות סבירות שיפחיתו את הסיכוי להתייבשות.

כוס תרמית

יתרון שלישי: עמידות

ילדים ומבוגרים שעשו שימוש בעבר בכוסות תרמיות, יוכלו להעיד שיש הבדל משמעותי בין כוס פלסטיק לבין כוס תרמית. נסביר שהכוס התרמית ידועה בעמידותה, משום שהיא מורכבת מחומרים מתכתיים שידועים כחזקים במיוחד, לדוגמא:

  • נירוסטה
  • נחושת
  • אלומיניום

מלבד זאת, הדופן של הכוס הינה כפולה, מה שמאפשר לה להיות עמידה בפני שברים וסדקים.

 

כך תבחרו את הכוס הנכונה לילדיכם

יש 3 פרמטרים שצריכים להיבדק טרם הבחירה בכוס תרמית שתשמש את ילדיכם:

  1. תו תקן – עליכם לבדוק מראש שהכוס שתכננתם לרכוש קיבלה את אישור מכון התקנים הישראלי
  2. גודל -בחנו את גודלה של הכוס טרם הרכישה ותוודאו שהיא בעלת נפח מתאים
  3. עיצוב: כדאי להתייעץ עם ילדיכם לפני שתרכשו את הכוס החדשה, כדי שתוכלו להיות בטוחים בכך שזו מתאימה לו מבחינת ההדפס והצבע

נציין שתוכלו לשוחח עם הורים לילדים שעושים שימוש תדיר בכוס תרמית, כדי לקבל המלצות על חברות מסוימות ודגמים נחשבים.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שריכז את 3 היתרונות הבולטים שבאים לידי ביטוי בעת השימוש בכוס תרמית בקרב ילדים. בשלב זה אתם מכירים במידע הנחוץ, כך שנותר לכם רק לבחור בדגם המתאים ביותר לילדיכם, כדי שתאפשרו לילדיכם להשתמש בכוס עמידה ששומרת על הסביבה ומאפשרת לצורך מים קרים לאורך שעות הלימודים.

כוס תרמית לילדים