נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך תדעו לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל משתלם?

מתכננים טיסה לחו"ל? לא משנה אם מדובר בטיסה לצורך הנאה או עסקים, אתם חייבים לוודא שאתם מבוטחים – רק כך תוכלו לטוס בראש שקט ולדעת שלא משנה מה קורה, אתם מכוסים. איך בוחרים את הביטוח המתאים והמשתלם ביותר עבורכם? ריכזנו לפניכם כל מה שחשוב לדעת בחירת ביטוח נסיעות לחו"ל. טיסה נעימה ובריאות שלמה!

 

ביטוח נסיעות לחו"ל – האם זה חובה?

לפני שנדבר על בחירת ביטוח מדויק לצרכים שלכם, חשוב להבהיר – לא משנה לאן אתם טסים ואפילו אם מדובר על גיחה קצרצרה לסיני, ביטוח נסיעות הוא מוצר חובה ופשוט אסור לוותר עליו. האמינו לנו, אתם לא רוצים לגלות מה קורה במקרה של פציעה, תאונה או אפילו אבדן ציוד בחו"ל, עבור מי שאינם מבוטחים. זה יכול להיות מה שהופך חופשה שיכולה הייתה להיגמר עם עודף בכיס, לכזו שצריך לקחת הלוואה כדי לכסות אותה.

ביטוח נסיעות לחול – האם זה חובה

איך בוחרים ביטוח נסיעות משתלם?

אנחנו שונים, יש לנו רקע רפואי שונה, תחביבים שונים וגם ציפיות שונות, כך שבאופן טבעי מתאים לכל אחד מאיתנו ביטוח שונה וכעת נסקור את הפרמטרים שכדאי לשים אליהם לב כדי שתוכלו להתאים את הביטוח לצרכים שלכם. לאחר מכן, תוכלו להיעזר במומחים של travelin לצורך השוואת מחיר בין החברות השונות וליהנות מבחירה מנצחת וראש שקט.

  • הפוליסה הבסיסית: בדקו את תנאי הכיסוי – איזה סוגי כיסוי הביטוח מציע, מה הזכויות שלכם במסגרת תנאים אלה ומה מוחרג (מה לא מכוסה).
  • גובה הפיצוי: מהם סכומי הפיצוי בכל אחד מהסעיפים בהתאם לתנאי הפוליסה, אפשרות להרחבת הכיסוי והאם יש או אין השתתפות עצמית (ככלל, אם יש אפשרות לבחור בפוליסה ללא השתתפות עצמית – מה טוב).
  • מצב רפואי קיים: חשוב מאוד במקרה של מחלות רקע, הריון ושאר מצבים שיכולים חלילה להחמיר בעת הנסיעה ולאלץ אתכם להיבדק במרכז רפואי. בהקשר זה, שימו לב כי הפוליסות הסטנדרטיות אינן מכסות מקרים של טיסה שתכליתן קבלת טיפול רפואי.
  • הרחבות נוספות: במידה ואתם מתכוונים לעסוק בפעילות מיוחדת כמו למשל ספורט אקסטרים, פעילויות חורף ואפילו טרקים לאזורים מבודדים, חשוב לוודא שהביטוח כולל כיסוי מתאים, לרבות חילוץ והצלה.
  • ביטול וקיצור נסיעה: רלוונטי תמיד ובמיוחד בתקופה של אי ודאות (קורונה, מלחמה, לא צריך להוסיף…).
  • אופן ההשתתפות: האם סוכנות הביטוח משלמת ישירות למרכז הרפואי? (אם כן, האם היא עובדת מול כל המרכזים? האם יש החרגות?)
  • עזרה וחירום: באיזה אופן ניתן ליצור קשר עם הסוכנות, כשאתם בחו"ל וזקוקים לסיוע? האם יש פלטפורמה זמינה 24/7 לרבות שישי ושבת?

לסיכומו של דבר, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מוצר חובה, אך הוא אינדיבידואלי – מה שטוב לאחד יהיה פחות מדויק לאחר ולכן חשוב לבחור ביטוח שמתאים במדויק לצרכים שלכם. איך אומרים? העיקר הבריאות.

איך תדעו לבחור ביטוח נסיעות לחול משתלם

Hip-Hop_1668479590
2 חוגים שילדים אוהבים

כל הורה מכיר את הרגע הזה שבו הוא צריך להחליט לאיזה חוגים הוא ישלח את הילדים השנה. מדובר בהתלבטות