נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5   מקומות שחובה לבקר בהם בתל אביב

תל אביב עמוסה מקומות אשר מוגדרים כמקומות חובה לביקור, אולם אנחנו החלטנו לאסוף את הטופ חמש, וזאת לאחר מחקר מעמיק ובחינה של המלצות המבקרים ותושבי העיר.

 

5 מקומות שחובה לבקר בתל אביב: לגזור, לשמור ולהגיע

הזמנתם מונית גדולה בתל אביב, ומה הלאה? ובכן, תל אביב מציעה עשרות מקומות בהם ניתן לבקר הן בתקופת הקיץ והן בתקופת החורף, כאשר רק בשנה האחרונה נפתחו עשרות מסעדות, ברים וכן לא מעט הרצאות. על מנת לעשות סדר ולעזור לכם לתכנן חופשה מושלמת, להלן חמש המקומות שחובה לבקר, גם אם אתם מגיעים במתכונת זוגית ובין אם החלטת לצאת לחופשה משפחתית:

  • שוק הכרמל ושכונת כרם התימנים: שוק הכרמל נחשב לאתר חובה בעבור חובבי קולינריה ובישול, לא מעט בשל המסעדות המצוינות אשר נפתחו ממש לאחרונה. בנוסף ביקור בעיר איננו שלם ללא ביקור בשכונת כרם התימנים אשר מספקת מגוון רחב של מבנים היסטורים, סיורי אוכל וכמובן ממוקמת בסמוך מאוד לים, ולכן אם אתם בעיר – לגמרי מקום חובה. על מנת להגיע, מומלץ לפני הגעתם לבצע הזמנה של מונית גדולה בתל אביב, וזאת לאור חסימות של כבישים באזור ועומס משמעותי של רכבים.
  • טיילת תל אביב – בתקופת הקיץ טיילת תל אביב מלאה באנשים, הן בשל שיפוץ מקיף והן בשל העובדה כי בימי שישי ושבת מופיעים על הטיילת לא מעט אמנים. בנוסף, מדי סופ"ש מתקיימים בחופים פעילויות ספורטיביות כמו פיצ'יבולי, כדור עף ועוד, גם בחורף ניתן להגיע לטיילת ולראות את הנוף המהמם של הים, בבילוי באחת המסעדות או בעת שהייתכם מלון מומלץ בתל אביב על הים אשר במסגרת הביקור יציע לכם נוף אל הים או הגעה קלה ופשוטה במרחק של כמה צעדים מהמלון.
  • סנימטק תל אביב – בית הקולנוע הוותיק של העיר נחשב לאחד מאתרי התרבות המובילים בעיר, וזאת בשל הקרנות של מיטב הסרטים אותם סביר להניח ולא תראו בקולנוע בפריסה ארצית. סנימטק תל אביב מציע גם הרצאות וכמובן את הרחבה המפורסמת בה תוכלו לשהות במהלך שעות הצהריים והערב, לבילוי תרבותי ומדויק.
  • דיזינגוף סנטר – כבר עשרות שנים שדיזינגוף סנטר נחשב למרכז הקניות המוביל בישראל, ולא בכדי. המבנה העצום שמר על כוחו ומספק לכם חוויה בלתי נשכחת בדמות שופינג מצוין ולא מעט בלבול לאור הגודל של המרכז. מומלץ להגיע בימי חמישי ושישי, וזאת לאור שוק אוכל מצוין אשר במסגרתו תוכלו לרכוש לבית לא מעט מטעמים, מכל העדות והמינים.
  • כיכר רבין – כיכר רבין עברה חידוש בשנים האחרונות ונוספו לה לא מעט מקומות ישיבה ומחצלות מצוינות. בנוסף בכיכר לא מעט מסעדות מעולות וותיקות בתחומן, וכמובן האנדרטה על שמו של ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל.