נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

שדרוג טיול לחו"ל – כמה זה יכול לעלות לכם

כבר לפני כמה חודשים החלטתם שאתם זקוקים לחופשה טובה, וסגרתם כרטיסים לטיול הבא שלכם. על הכרטיסים שילמתם מחיר מצוין בגלל שהקדמתם לקנות אותם, את המזוודה תתחילו לארוז בעוד כמה ימים וההתרגשות גדולה, אבל אתם בכל אופן מרגישים שמשהו חסר. אתם רוצים איכשהו לתבל את הטיול שלכם בעוד כמה טעמים, ולהוסיף לו דברים שכרגע אתם מרגישים שחסרים בו. בשביל להקל עליכם ולעשות לכם את החיים פשוטים יותר, הכנו לכם את המאמר הבא: שדרוג טיול לחו"ל – כמה זה יכול לעלות לכם.

 

איך בכלל אפשר לשדרג טיול לחו"ל?

על פניו זה נשמע כאילו טיול לחו"ל הוא מראש טיול משודרג. את הנופים הישראליים, יפים ככל שיהיו, מחליפים נופים אירופאים, אמריקאים, אסייאתים, אפריקאים או אוסטרלים, את מנת הפלאפל מחליפות מגוון מנות טעימות אחרות ואת המיטה שאתם מכירים מהבית מחליפה עכשיו מיטת בית מלון גדולה ומפנקת. אז איפה כבר אפשר לשדרג את זה עוד? אנחנו מצאנו לפחות כמה דרכים:
1. השכרת רכב שיחליף את הנסיעות בתחבורה הציבורית.
2. לינה במלון מפנק וקרוב למרכז העיר.
3. טיסה במחלקה ראשונה במקום במחלקת תיירים.

 

שדרוג טיול לחו"ל – כמה זה יכול לעלות לכם

אז כל אחד מהשדרוגים שכתבנו לכם כאן נושא איתו תוספות תשלום אחרות, הכל כמובן תלוי באיזה שדרוג תבחרו ואיך לבצע אותו. אז בואו נתחיל מלדבר על שדרוג טיול לחו"ל באמצעות השכרת רכב. השכרת רכב יכולה לעלות כמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים ליום, הכל כמובן תלוי בסוג הרכב, מרחק הנסיעה שתבצעו, סוגי הביטוחים שתפעילו על הרכב בזמן ההשכרה וכמובן לא לשכוח את מחיר הדלק עצמו. כמה זה יכול לעלות לכם בסיכומו של עניין? בממוצע של טיול לארבעה ימים עם רכב משפחתי סטנדרטי, תוכלו לשדרג את הטיול שלכם בכ-500 דולר.

 

"מאמי, איפה נישן?"

אחד הדברים החשובים שבוודאי סגרתם מראש הוא המלון, וכדי לדאוג לשדרוג טיול לחו"ל תוכלו לסגור או מלון שקרוב יותר למרכז העיר או חדר משודרג יותר באותו המלון. כאן מדובר על סכומים של בערך 100 דולר לשדרוג החדר באותו המלון, ו300 דולר למלון קרוב יותר.

טיסה במחלקה הראשונה, לעומת זאת, תגרום אמנם לשדרוג טיול לחו"ל בצורה משמעותית, אבל בשבילה תצטרכו להיפרד מכ-600 דולר לכרטיס.

טיול לחו"ל=יחסי מין בשפע

הטיול שלכם לחו"ל הוא אחת הדרכים לעצור לכמה רגעים את השגרה שלכם ולאפשר לכם לבצע פעולות שאתם לא מבצעים על בסיס קבוע ביום יום. קיום יחסי מין בטיול לחו"ל הוא חובה, ואחת הדרכים לשדרג אותם היא שימוש בתכשירים שיעצימו את חיי המין שלכם. מוצרים כמו ויאגרה טבעית, אביזרי מין וצעצועים הם רק חלק מהאפשרויות שלכם, וכמה זה יכול לעלות לכם? מדובר כאן על מאות שקלים בלבד שיגרמו לכם לחוויה יוצאת דופן.

חדר במלון יוקרתי

חופשה בבלגיה

ברוכים הבאים לבלגיה. בלגיה – מה לא אמרו עליה? שהיא משמימה, משעממת, חסרת חיים. אך יש אחרים שראו את

עיר הבירה של הדרום

שארם א שייח' היא עיר מצרית, הממוקמת בדרום חצי – האי סיני היא נהנית מעושר רב, שכן מופנים אליה