נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 הסיבות הנפוצות ביותר למימוש ביטוח נסיעות בחול

לפני כל נסיעה לחו"ל, יש כל מיני הכנות שצריך לעשות. אחת ההכנות הכי חשובות הן רכישת ביטוח נסיעות. גם אם אתם טסים לחמישה ימים באיטליה, או שאתם טסים לטיול הגדול במזרח – החיים הם לא דבר צפוי, וביטוח נסיעות לחו"ל מבטיח לכם שקט נפשי (ורפואי). אז מהן הסיבות הנפוצות ביותר בגינן צריך לממש את ביטוח הנסיעות לחו"ל? כל הפרטים במאמר הבא.

 

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל

כל מי שאזרח במדינת ישראל, זכאי לביטוח בריאות מסובסדר בקופות החולים, כך שאם במקרה הצורך המבוטח זקוק לראות רופא או חלילה להתאשפז – ביטוח הבריאות מכסה חלק גדול מהעלויות. אבל, כשטסים לחו"ל, ולמדינה שאין לכם אזרחות בה, במידה וחלילה אתם צריכים לטיפול רפואי דחוף, או אפילו אם נגנבה לכם המזוודה – ללא ביטוח נסיעות אתם תצטרכו לשלם עלויות גבוהות מאוד כדי לכסות את הנזק.

חברות שונות כמו פספורט קארד מציעות חבילות ביטוח שונות שמכסות גם את הכיסויים הרפואיים, כיסוי כבודה, פינוי וחילוץ, הטסה רפואית לארץ, רכישת תרופות, ביטוח נסיעות לחו"ל ספורט אתגרי, אשפוז בבית חולים ועוד. כל לקוח בוחר מהי חבילת הביטוח שהכי מתאימה לו, בהתאם לצרכים האישיים.

כך למשל, מי שטס לחופשת סקי, יוכל לכלול בביטוח את סעיף הספורט האתגרי, ובמקרה שחלילה נגרמת לו פציעה – חברת הביטוח תשלם על הטיפולים (לפי מה שנקבע בהסכם הביטוח).

 

הסיבות הנפוצות ביותר למימוש ביטוח נסיעות בחו"ל

  • ספורט אקסטרים – אין דבר יותר מרגש וממלא באדרנלין מאשר ספורט אתגרי כמו קפיצת באנג'י, סקי, קפיצה ממטוס או טרק על הר. הרבה אנשים טסים לחו"ל כדי לחוות ולהתנסות בספורט אקסטרים, שאולי לא היו מנסים בארץ. עם זאת, כשמו כן הוא- אקסטרים, קיצוני, ולכן כרוכים בו לא מעט סיכונים. לא פעם אנחנו שומעים על מטייל שנתקע על הר בנאפל, או על גולש סקי ששבר את הרגל. במקרה כזה, מי שרכש ביטוח נסיעות לחו"ל, יוכל להפעיל את הביטוח וחברת הביטוח תדאג לטפל בכל השאר (טיפולים, חילוץ והצלה ועוד).
  • גניבה או איבוד מטען – לפעמים, נקלנעו גם אנחנו לחוסר המזל של היקום, וכשהגענו למעוז חפצנו גילינו שהמזוודה נעלמה. במזוודה יש את כל הציוד שלנו וחפצים יקרי ערך. כשאתם מבוטחים בביטוח נסיעות בחו"ל, במקרה כזה אתם יכולים להפעיל את הביטוח והוא יעשה את מה שנדרש כדי להחזיר לכם את הכבודה, או להחזיר לכם את הכסף במידה והיא נגנבה.
  • טיפול רפואי – כשאתם מטיילים בחו"ל אתם חשופים להרבה גורמי שעלולים לגרום לכם לחלות: אקלים שונה, אוכל פחות נקי, סביבת אנשים חדשה. לפעמים, כשאתם נמצאים בחו"ל יקרה מצב בו לא תרגישו טוב ותזדקקו לתרופה או לראות רופא, ואז זה הזמן בו צריך לממש את ביטוח הנסיעות כדי שלא תצטרכו לשלם מכיסכם האישי.

 

לסיכום

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל הוא דבר חשוב מאוד, כי גם אם אתם בטוחים ששום דבר לא יקרה לכם בחו"ל –  אתם לעולם לא באמת יודעים בוודאות. מימוש הביטוח בחו"ל חוסך לכם כסף, זמן ובעיקר משרה הרבה שקט נפשי.

ספורט אתגרי

חופשה בבלגיה

ברוכים הבאים לבלגיה. בלגיה – מה לא אמרו עליה? שהיא משמימה, משעממת, חסרת חיים. אך יש אחרים שראו את

עיר הבירה של הדרום

שארם א שייח' היא עיר מצרית, הממוקמת בדרום חצי – האי סיני היא נהנית מעושר רב, שכן מופנים אליה