4 יתרונות לגזיות כשיוצאים לטיול בשטח

כמה עובדות בסיסיות – שתיים כפול שתיים זה ארבע, כדור הארץ הוא עגול ואף מטייל, בין אם מתחיל לבין אם וותיק לא ייצא לטיול שטח מבלי שתהיה ברשותו גזייה. אבל לא סתם גזייה, אחת טובה. עד כאן ברור, אבל יש לנו שאלות – מה השימושים שעושים בגזיות, מה היתרונות של גזיות לעומת מוצרים דומים אחרים ומה ההבדלים בין גזיות שקיימות בשוק  – הכל ברשימת 3 היתרונות לגזיות בזמן טיולים בשטח.

 

 השימושים של גזיות

כפי שכבר ציינו, גזיות לשטח הן מוצר מאסט בכל טיול שנצא אליו. למה? מה השימושים? נוכל להכין קפה (כי מי יכול לדמיין יום בחייו ללא כוס של קפה בבוקר או אספרסו נחמד ישר אחרי ארוחת הצהריים), נוכל לבשל (אומנם בישולים קטנים, אבל מי שרוצה ביצה קשה לארוחת הבוקר שלו מסודר).

 

 היתרונות של הגזיות

היתרון שמדובר במוצר קטן, קל לנשיאה – דבר שהוא קריטי בכל הנוגע לציוד לטיולים – הרי כל גרם נוסף מרגיש הרבה מעבר לעוד גרם אחד נוסף כאשר צריכים לצעוד איתו למרחקים.היתרון השני הוא שמדובר במוצר זול, שלא דורש הוצאה כספית משמעותית כמו כירות ניידות, אבל אחד שעדיין עושה אחלה עבודה.

יתרון נוסף של גזיות – הקלות שבה ניתן להשתמש בהן. זו לא מדורה קטנה שאליה צריך לאסוף קרשים ולוקח זמן להדליק, וזו לא כירה גדולה שלוקח זמן עד שהיא תתחמם מספיק. ופן נשכח את הסעיף החשוב של בטיחות השימוש בגזייה – כל עוד הקפדתם לרכוש מוצר ממקום בטוח, הבנתם את הוראות הפעלה ולא סטיתם מהעניין ימינה או שמאלה – אתם מסודרים.

 

 סוגי הגזיות

פרט לזה שמבחינת נראות חיצונית יכולים להיות הבדלים כאלה ואחרים, למרות שבואו נודה – גזייה היא גזייה וקשה מאוד להתבלבל בנוגע לזה, ההבדלים הם הבאים –

 

 אופן הפעלה

 

 גזיות העובדות על עיקרון ניקוב בלון הגז

גזיות שמצמידים אליהן בלון מיוחד עם גז, שאותו צריך לנקב בעת השימוש הראשון.

 היתרונות

מדובר בגזיות זולות וקלילות משקל, אבל פה היתרונות נגמרים.

 החסרונות

מדובר במוצר שהוא פחות בטיחותי, לעיתים ניקוב הבלון זו פעולה מעט מורכבת ולא הולכת כמתוכנן. כאשר מצב כזה קורה, יכולות להיות שתי אופציות – זרימת הגז לא תהיה מספיק חזקה ולא תאפשר חימום אחיד או, כאשר מקום הניקוב הוא גדול מדי, הגז פשוט יברח וזה עשוי לסכן את המשתמש.

 

 גזיות העובדות על עיקרון בלון הברגה

בלון הגז מוברג אל הגזייה.

 היתרונות

תוכלו לבחור לחבר ולנתק את בלון הגז בכל רגע נתון, מבלי שהגז שנשאר בבלון יברח. בנוסף, זרימת הגז תהיה אחידה לכל אורך השימוש. כל זה גורם לשימוש בגזייה כזו להיות בטיחותי.

 החסרונות

מוצר מעט כבד יותר ובהתאם גם יקר יותר.

מה אתם בוחרים?

טיול

תוכן עניינים

אהבתם? שתפו בקליק!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

כתבות נוספות שאולי תאהבו

דרום אמריקה למתחילים
הכנות נסיעה לחו"ל
טיול לדרום אמריקה למתחילים

דרום אמריקה היא יבשת עצומה ומגוונת בפלאים טבעיים ועירוניים, החל מרכסי הרים מושלגים ועד לערים שוקקות מלאות גורדי שחקים. דרום אמריקה היא יעד למטיילים מכל

קרא עוד »