נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

4 סיבות לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל

כולם יודעים שלפני שטסים לחו"ל צריך לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל.

צריך ליצור קשר עם חברת הביטוח, לבחור בפוליסה המתאימה, ולקוות למחיר טוב.

אבל למה בעצם צריך את זה? למעשה, לביטוח נסיעות לחו"ל יש מגוון רחב של יתרונות.

ההופכים אותו לכדאי במיוחד, ואפילו חובה.

במאמר זה, נחשוף בפניכם 4 סיבות לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, שישכנעו גם אתכם.

 

סיוע בכל זמן ובכל מקום

ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת פספורט קארד יאפשר לכם לקבל סיוע מקיף, בכל זמן, ובכל מקום. עם פספורטקארד, תוכלו לקבל סיוע בכל אירוע בטיחותי, או רפואי. אם חס וחלילה נגרם לכם נזק בעקבות אירוע רפואי או בטיחותי בעת שהייתכם בחו"ל, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו סיוע מתאים, לא משנה באיזו שעה, או באיזה מקום בעולם. הסיוע כולל אפילו טיסות חירום לארץ ולחו"ל, בעת הצורך.

 

מוקד מידע זמין

כשאתם עושים ביטוח נסיעות לחו"ל, אתם בעצם מוודאים שיש לכם איש קשר בארץ, אליו תוכלו לפנות בכל מצב, ובכל עת. איש הקשר הזה הוא חברת הביטוח שלכם. בחברת פספורט קארד מבינים את המשמעות האמיתית של חברת ביטוח, ולכן הם מפעילים מוקד מידע, הפנוי לשירותכם בכל זמן, ודואג שלא תישארו לבד. במוקד תוכלו לקבל מידע מקיף לגבי מרכזים רפואיים בסביבתכם, רופאים, בתי מרקחת, וכדומה.

 

טיפולים רפואיים ללא תשלום

כשאתם טסים לחו"ל, אתם מגיעים למדינה זרה, שאתם בוודאי לא אזרחים בה. במצב כזה, אינכם בעלי זכויות מלאות כמו של האזרחים במדינה, והדבר יקשה עליכם במקרי חירום. אם לדוגמה תצטרכו לקבל טיפול רפואי, יתכן שלא תהיו זכאים לו, או שתצטרכו לשלם הון תועפות עבורו. כאן למעשה, נכנסות לפעולה חברות הביטוח. החברות יבטיחו שתהיו זכאים לטיפולים רפואיים ללא תשלום בעת שהייתכם מחוץ לגבולות הארץ.

 

פיצויי מטען

בעת טיסה לחו"ל, ייתכן שהמטען שלכם יתעכב בשל בלבול שנוצר בשדה התעופה, ילך לאיבוד, או חס וחלילה ייגנב. במצב זה, בעצם נשארתם בלי כל הציוד שהבאתם איתכם , וסביר להניח שגם הפסדתם סכום כסף לא מבוטל. ביטוח נסיעות לחו"ל יבטיח שתקבלו פיצויים הוגנים בכל אחד מהמקרים שצוינו בפסקה זו. בכל מקרה של עיכוב, אבידה, או גניבה, תוכלו לקבל פיצוי שיאפשר לכם להמשיך את החופשה שלכם כאילו לא קרה דבר.

 

סיכום

ביטוח נסיעות לחו"ל טומן בחובו מגוון רחב של יתרונות. אם אתם טסים לחו"ל אתם חייבים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, על מנת לקבל את כל ההטבות שמגיעות איתו, שיאפשרו לכם לשמור על עצמכם בכל אירוע שעלול לקרות. סיוע 24/7, מוקד מידע, טיפולים רפואיים ללא תשלום, ופיצויי מטען, הם רק קומץ של סיבות שבגללן אתם חייבים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. אז בפעם הבאה שתטוסו, זיכרו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, ואל תמעיטו בחשיבותו.

 

 

משפחה מבוטחת

Hip-Hop_1668479590
2 חוגים שילדים אוהבים

כל הורה מכיר את הרגע הזה שבו הוא צריך להחליט לאיזה חוגים הוא ישלח את הילדים השנה. מדובר בהתלבטות