נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

5 אטרקציות שאתם חייבים להכיר באירופה!

גם הקיץ, הרבה מאוד משפחות ישראליות יצאו לחופשה באחת ממדינות אירופה. ההבדל הוא, הקיץ הזה יהיה שונה מקייצים אחרים, בכך שיערכו ביבשת שני אירועי ספורט גדולים. יורו 2024 בגרמניה והאולימפיאדה תיערך בפריז. אם אתם מתכננים לטייל הקיץ באירופה, אנחנו כאן לספק לכם מידע על 5 אטרקציות שאסור לפספס.

מדי שנה, משפחות ישראליות רבות יוצאות לחופשה באירופה. הן מנצלות את זה שהילדים נמצאים בחופשה, מזג האוויר באירופה נעים, זמן הטיסה הקצר ובשנים האחרונות נפתחו קווי תעופה למדינות רבות מה שהוזיל דרמטית את מחירי הטיסות. על מנת להחליט לאיזו מדינה לטוס ולתכנן טיול לאירופה בצורה נכונה, רצוי להכיר אטרקציות מסוימות שאסור לפספס ב-5 מדינות שונות. אטרקציות שמומלץ מאוד לבקר בהן.

 

צ'רלי צ'אק פוינט – ברלין

אחת האטרקציות האהובות ביותר על תיירים המגיעים לברלין, היא צ'ארלי צ'אק פוינט. הנקודה בה בתקופת המלחמה הקרה היו עומדים חיילים של מערב גרמניה מול חיילים של מזרח גרמניה והיו שומרים, כל אחד, על הצד שלו. בנקודה זו עומדת היום עמדת שמירה עם חיילים (להצגה) ולידו ישנו מוזיאון המלמד את הסיפור של המקום ובכלל של ההיסטוריה של המלחמה הקרה.

בגרמניה כאמור, תיערך הקיץ אליפות אירופה בכדורגל. הזדמנות טובה לצפות בכוכבים כמו אמבפה, רונלאדו, גאבי, מודריץ' ואחרים. כאן תוכלו לקנות כרטיסים ליורו 2024 במחירים אטרקטיביים, לכל המשחקים, בברלין ובשאר ערי גרמניה.

מדינות אירופה

מוזיאון מוקו באמסטרדם

אמסטרדם מציעה שורה של מוזיאונים ייחודים, כולל אפילו מוזיאון לחתולים… בכיכר המוזיאונים בעיר אפשר למצוא בין היתר את מוזיאון מוקו. מוזיאון קטן, המציע תערוכות של אמנות מודרנית. בשנים האחרונות, המוזיאון מציג באופן קבע תערוכה של אמן הגרפיטי הנודע בנקסי. מגוון יצירות ייחודיות וחתרניות, אשר נחשבות פופולאריות מאוד בקרב אמני גרפיטי ובכלל.

 

פארק אסטריקס בצרפת

המבקרים הקיץ בפריז, לרגל האולימפיאדה או בלי קשר אליה, מומלץ שייקחו יום "חופש" אחד מהטיול ויסעו אל פארק אסטריקס הנמצא מרחק חצי שעה נסיעה מהעיר. בפארק זה, אפשר ליהנות משורה ארוכה של מתקנים המתאימים למבוגרים ולילדים. פארק שעשועים זה הוקם בשנת 1989 (לפני פתיחתו של יורו דיסני בעיר) ונחשב לפארק פופולארי בקרב צרפתיים וכן בקרב תיירים מכל העולם.

מדינות אירופה

גלגל ענק בלונדון

העיר לונדון מציעה למבקרים בה מגוון רחב של אטרקציות, אחת מהן הוא הלונדון איי. גלגל ענק המצוי בגדה הדרומית של התמזה ונחשב לאחד הגדולים בעולם. ניתן לעלות עליו ולצפות ממנו על כל המטרופולין של לונדון.

 

קאמפ נואו בברצלונה

חובבי כדורגל ותיירים בכלל, לא יסכימו להחמיץ ביקור באצטדיון הביתי של ברצלונה, גם אם בתקופת הקיץ לא נערכים בו משחקים. במסגרת סיור מודרך, אפשר לבקר באצטדיון ובמוזיאון שנמצא בו. כאן אפשר ללמוד על ההיסטוריה של הקבוצה ולצפות בכל הגביעים שזכתה בהם עד היום.

מדינות אירופה

אטרקציות מרכזיות בברלין

בברלין יש מספר עצום של אטרקציות שונות, ממקומות בעלי חשיבות היסטורית ומבנים ארכיטקטוניים ייחודיים ועד למרכזים מסחריים חדישים וגנים