נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

5 אטרקציות שמתאימות לכל המשפחה באמסטרדם

אמסטרדם אמנם היא יעד תיירותי נחשק ביותר עבור צעירים מישראלים ואף תיירים מכלל המדינות בעולם עקב הלגליזציה של קנאביס בהולנד והשוק התיירותי הפורה סביב באמסטרדם. אך אמסטרדם היא עיר בעלת היסטוריה עמוקה ושורשית ויש בה המון מקומות יפים ומעיינים לבקר בהם שמתאימים לכל המשפחה. במאמר הזה נדבר על 5 אטרקציות שאנחנו חושבים שכל משפחה חייבת לעשות כל על היא באמסטרדם, ביניהם מוזיאון השעווה ובית אנה פרנק ועוד.

 

מוזיאון וואן גוך

וואן גוך הוא אחד האומנים המוכרים ביותר בעולם וייתכן מאוד כי רוב האנשים שמכירים את השם לא ראו ציור שלו מעולם ואולי שמעו כי אין לו אוזן. כל ילד צריך להכיר מי זה וואן גוך ומוזיאון וואן גוך הוא הזדמנות מצוינת לבקר במוזיאון שהוקם ב1973 בכיכר המוזיאונים ועשוי להיות אטרקציה תרבותית ומשכילה שיכולה להתאים לכל אחד במשפחה.

 

מוזיאון השעווה

מוזיאון השעווה באמסטרדם, מאדאם טוסו, הוא אחד המוזיאונים לבובות שעווה המפורסמים ביותר בעולם. הוא יעד חובה עבור צעירים שמגיעים לאסמטרדם ועוד יותר מתאים למשפחות שמחפשות ליהנות ולהתלהב מבובות שעווה שמדמות את הדמויות והסלבריטאים המוכרים והאהובים ביותר בעולם.

בנוסף לכך זה מקום נהדר להצטלם ואצור מזכרות, תמונה עם ג'סטין ביבר או גל גדות.

 

בית אנה פרנק

אנה פרנק מהווה לאחד הדמויות האייקוניות ביותר כשזה נוגע לשואה והיא איננה מוכרת רק בישראל היא מוכרת בעולם כולו. הבית של אנה פרנק הוא אולי המוקד לא רק המוכר ביותר אלא החשוב ביותר באמסטרדם ואנחנו חושבים שזה בהחלט מקום שיש לשקול ללכת אליו והוא בהחלט מתאים גם לכל המשפחה.

 

גן החיות ארטיס

אטרקציות באמסטרדם יש בשפע וביניהם יש את גן החיות ארטיס שאמנם אתם תוהים מה יש ללכת לגן חיות כשיש כל כך הרבה דברים לעשות באמסטרדם אמנם גן החיות ארטיס הוא גן חיות מפואר עם המון פעילויות ואטרקציות לכל הילדים ואם יש משהו באמסטרדם שמתאים לכל המשפחה, זה גן החיות ארטיס

 

תעלת סינגל

וכמובן שאמסטרדם מוכרת עקב התיירים שאוהבים לרכב על אופניים ברכבי העיר (אטרקציה משפחתית בפני עצמה) אך לא כולם יודעים גם ששייט ברחבי אמסטרדם בתעלת סינגל היא אטרקציה שיכולה להיות מהנה ביותר משהו מרענן מאוד בטיול שיכול להיות מרגש במיוחד עבור הילדים.

 

אמסטרדם הוא מקום עם אינספור מסעדות, חנויות בגדים, מוזיאונים ואם זה לא מספיק, יש פארקי שעשועים מחוץ לעיר ומקומות יפיפיים באזור שניתן ליסוע אליהם באמצעות התחבורה הציבורית הנהדרת שיש בהולנד (גם אוטובוסים יעילים וגם רכבת).

אמסטרדם זה המקום לצבור בו חוויות עם המשפחה שלכם ואם אתם רוצים לעשות את הטיול המשפחתי שלכם באמסטרדם על הצד הטוב ביותר, תוכלו להיעזר בחברת התיירות הישראלית We Are Amsterdam  שתוכל לסייע לכם לתכנן את הטיול שלכם ולהוציא אותו לפועל.

אמסטרדם

אטרקציות מרכזיות בברלין

בברלין יש מספר עצום של אטרקציות שונות, ממקומות בעלי חשיבות היסטורית ומבנים ארכיטקטוניים ייחודיים ועד למרכזים מסחריים חדישים וגנים

טיול צלילה בדהב

כל חובב צלילה (ישראלי לפחות) יגיד לכם שעד שלא עברתם צלילה בדהב, לא צללתם באמת. דהב היא אחד המקומות