נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

5 סוגי מלונות שמעניין לשהות בהם

כשאנחנו חושבים על חופשה בבית מלון, עולה בראשנו תמונה של מלון גדול עם חדר מפנק, ארוחת בוקר משביעה ומסעדות שונות.

מגוון בתי המלון שיש היום בארץ ובעולם גדול מאד ופרט לבתי מלון קלאסים ניתן למצוא גם מלונות בוטיק, צימרים, דירות נופש, בקתות אקזוטיות ואפילו בתי מלון מיוחדים למגזר הדתי- חרדי.

כדאי לדעת איזה מלון כדאי לנו לקחת צריך לבדוק קודם על איזה סוג חופשה אתם רוצים וכמה זמן פנוי יש לכם באמת.

האם אתם מעדיפים לשהות במלון או דווקא לטייל באזור ורק לישון במלון.

 

סוג החופשה בה אנחנו מעוניינים

אז כפי שאמרנו, לפני שאתם בוחרים את בית המלון קודם צריך לדעת איזו חופשה אתם רוצים ומה אתם מצפים מהמלון. האם מדובר בפסק זמן אחרי תקופה עמוסה? עם או בלי ילדים? ליד הים או דווקא במרכז העיר? פעילות מיוחדת שברצונכם לעשות? טיפולי בריאות או ספא? לבקר חברים או משפחה במדינה אחרת או פעילות ספורטיבית. אלו רק דוגמאות בודדות למגוון המלונות שעומדים בקריטריונים הנ"ל. לאחר סוג החופשה צריך להחליט כמובן אם אנחנו מעוניינים לנפוש בארץ או דווקא בחו"ל, ואם בחו"ל באיזו מדינה. לבסוף, לאחר שהחלטנו על חופשה ומיקום צריך לבחור את סוג המלון בהתאם לחופשה ולתקציב. יש לשקול ברצינות את המלון שכן תבלו בו זמן יקר מהחופשה.

 

סוגי המלונות השונים

בתי המלון נבדלים זה מזה, כאשר ישנם מלונות לאנשי עסקים, מלונות לכנסים ומלונות הנמצאים בשדה התעופה. כל המלונות הנ"ל מיועדים לאנשי עסקים ומציעים להם שירות ייעודי ומהיר שכן הם לא באו למלון בשביל לנפוש. ישנם גם מלונות עסקים שנמצאים בקרבה לים, כמו בתל אביב למשל, שם אפשר גם לבלות בעיר וגם לבצע פגישות עסקים. בקטגוריה נפרדת ישנם את מלונות הנופש הרבים שנמצאים בקרבת כל אטרקציות הנופש הפופולריות: אגמים, ים, נהרות, יערות וכד'. אנשי השירות מאד סבלניים ויתנו לכם להתאקלם לאט ובנוחות ויעזרו לכם בכל אשר תרצו. בגזרת מלונות הנופש ישנם מלונות הכל כלול, צימרים ודירות נופש. פרט למלונות הנופש ישנם את מלונות המרפא שמציעים טיפולי בריאות וספא, למשל, המלונות בים המלח המציעים טיפולים לחולי פסוריאזיס.

 

מלונות מיוחדים ומעניינים

בקטגוריה הזאת ניתן להכניס את מלונות הבוטיק או מלונות המיועדים לקהל ספציפי, למשל, המגזר הדתי-חרדי. מלונות בוטיק הפכו בשנים האחרונות למועדפים על הקהל הישראלי וישנם הרבה כאלו היום בעולם בכלל ובישראל בפרט. מלונות הבוטיק מתחלקים לכמה סוגים: מלונות בוטיק עירוניים קלאסים הנמצאים במרכזי ערים ומכילים מספר מועט יחסית של חדרים, צימר בוטיק, מלונות שהוסבו ממבנים היסטוריים או מלונות בטבע. לגבי המגזר הדתי-חרדי, ישנם מלונות יעודיים, בעיקר במקומות בעלי זיקה דתית גבוהה למשל מלון יהודי באומן ובאתרי דת נוספים, ליד קברי צדיקים לדוגמא.

 

מיטה זוגית

Hip-Hop_1668479590
2 חוגים שילדים אוהבים

כל הורה מכיר את הרגע הזה שבו הוא צריך להחליט לאיזה חוגים הוא ישלח את הילדים השנה. מדובר בהתלבטות