נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

7 דברים שחובה לקחת לכל טיול

יציאה לטיול היא חוויה בלתי נשכחת, היא משחררת ומשרה רוגע ושלווה. לצערנו, לא תמיד הטיול הוא בלתי נשכח מהפן החיובי. טיולים רבים מלווים בסכנות שיש להתגונן מפניהם. כאשר לא לוקחים ציוד לטיולים מספק, הסכנה עלולה להתעצם. כאן בכתבה נרחיב על הציוד שחייבים לקחת לטיולים כדי למנוע עוגמת נפש.

 

כמה טיפים לפני היציאה לטיול

החלטתם לצאת לטיול? קבלו מספר טיפים.

  • הצטיידו עם ציוד לטיולים איכותי. כדי למנוע עגמות נפש.
  • ודאו שהמסלול שתכננתם הוא בטיחותי ופתוח לתיירות בתקופה זו של השנה.
  • הצטיידו במספיק מים והקפידו לשתות הרבה.
  • הטעינו את הפלאפון ואם יש לכם מטען נייד, קחו אותו איתכם.

 

מהם הדברים שחשוב לקחת לכל טיול?

כמו שאמרנו, בכל טיול טמונים סכנות. כדיל הימנע מסכנות אלו ערכנו לכם רשימה של הדברים שחייבים לקחת לכל טיול.

 

כובע שמש

אל תוותרו על כובע שיגן עליכם מעוצמות השמש. הכובע לא חייב להיות עם מגן גם לצוואר, אך אם אתם יוצאים ביום חמסין, כדאי להקפיד על כובע איכותי שיכסה וימגן אתכם כמה שיותר.

 

קרם הגנה

אין סיבה לחזור מטיול עם כוויות עור וכאבים. כדי להימנע מכוויות שמש, התמגנו בקרם שיזוף איכותי המספק הגנה לסוג העור שלכם. קיימים בשוק קרמים רבים, אתם לא צריכים לרכוש דווקא את הקרם היקר ביותר. קרם הגנה בסיסי יכול לספק אם אתם לא רגישים.

 

נייר טישיו

לא בכל טיול תמצאו שירותים המצויד עם נייר טישיו. מדובר במצרך בסיסי בכל יציאה מהבית, קל וחומר ביציאה לטיול.

 

אוכל בצידנית

לטיול ארוך חייבים לקחת אוכל. גם אם החלטתם לקפוץ למסעדה סמוכה, אל תמנעו מלקיחת אוכל לדרך. כדי לאחסן את האוכל בצורה נאותה, היעזרו בצידנית שתכיל את האוכל שלכם ותשמור עליו מפני התחממות יתר בשמש. אין סיבה לחזור עם כאבי בטן בגלל אכילת אוכל מקולקל בטיול. צידנית טובה ואיכותית היא מצרך חיוני ביציאה לטיול.

 

נעלי שטח

אם אתם יוצאים לטיול בשטח הררי, תצטרכו נעליים תואמות לשטח. לפני היציאה לטיול בדקו אם יש לכם נעליים המתאימות להליכה במסלול המתוכנן. אין סיבה להרוס נעליים טובות ואין סיבה להסתכן בהקשות נחש וכדומה.

 

משקפי שמש

העיניים שלנו נהרסות בשמש. כדי להתמגן בקרינת השמש, הצטיידו במשקפי שמש איכותיים. אנשים רבים מפתחים אלרגיות לאחר טיול בטבע בגלל חוסר ההגנה על העיניים.

 

מים בשפע

העדיפות היא להצטייד בשלוקר אישי לכל מטייל. הכניסו את השלוקר למקרר לפני היציאה לטיול וכך תהנו ממים קרים ומרווים. העדיפו שלוקר שיהיה לכם קל להתנייד איתו בשטח. אין סיבה שהוא ימנע ממכם את ההנאה של הטיול.

 

לסיכום

יציאה לטיול היא חווייתית ומהנה. כדי שהיא לא תהפוך לסכנה, חשוב לשמור על כללי בטיחות ולהצטייד כנדרש בציוד לטיולים. לא כדאי להקל ראש בנושאים אלו. מדובר בסכנת נפשות.

טיול

חופשה בבלגיה

ברוכים הבאים לבלגיה. בלגיה – מה לא אמרו עליה? שהיא משמימה, משעממת, חסרת חיים. אך יש אחרים שראו את

עיר הבירה של הדרום

שארם א שייח' היא עיר מצרית, הממוקמת בדרום חצי – האי סיני היא נהנית מעושר רב, שכן מופנים אליה