נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

רק בנות! הכל על טיולי הנשים

אירה כהן היא יזמית בת 53 שמעולם לא השיבה בשלילה להזדמנויות שהפתיעו את חייה והיו הרבה כאלה. את הקריירה שלה ככותבת סיפורי חיים וביוגרפיה היא התחילה בגיל 40 ובגיל 48 היא קיבלה טבעת נישואין. כיום מובילה אירה טיולי נשים בכל העולם כשהיא מאמינה בדיבורים בשפה הנשית כבעלי אפקט מעצים, מעשיר וממלא.

מסעות הנשים של אירה מציעים היכרות עם עולמות מרתקים ובעיקר חוויית היכרות עצמית עמוקה. טיולי נשים – כל מה שרצית לדעת על החיבור הבלתי אמצעי הזה: אישה, רעותה וטיול.

 

מעטפת נשית ככלי מעצים ומהנה

טיול בחברה נשית נושא בחובו אופי מרגש, שמח ועמוק. לנו הנשים, יש שפה משותפת שזר לא יבין. אנחנו נושאות נקודות כאב משותפות, נושאי עניין ומבט על החיים שכל כך טוב לחלוק יחד. יש דברים שיצחיקו רק אותנו וקיימים מקומות ופריטים ש"יעשו לנו את זה" כבנות.

לחברות נשית יש כוח. יש לה יכולת לתמוך, להעצים לשתף ולהרגיש גם מקומות עמוקים מאוד בנפש. חברות נשית מעניקה חיבוק. החיבוק הזה הוא ככל הנראה מה שגורם לטיולי הבנות של אירה להיות סיפור הצלחה.

טיולי-נשים-1

 

טיולי נשים חובקי יבשות

עד כה הספיקה אירה להוביל טיולי נשים לקוסטה ריקה,ליוון ולהודו. בהמשך, נגיף הקוביד-19 טרף לכולנו אי אלו קלפים. אבל דווקא הערבוב הזה גרם לאירה לפריצת דרך: הגילוי הזה, שכאן בארצנו הקטנה קיימים כך כך הרבה לוקיישנים משגעים שאפשר לנשום אותם אלינו עמוק.

אירה תכננה חופשות בוטיק מקסימות כאן בישראל שכללו את כל מה שעושה לנו טוב כנשים: מעגלי שיח נשי מעשירים, צעידה בטבע, לינה במתחמי אירוח בלתי שגרתיים, תנועה ויוגה במטרה לאגור כוח, להיטען ולגלות מחדש את העצמי הנשי הכי מופלא שיש.

הטיולים הארצישראליים כללו טיולי מדבר במצפה רמון, סיורי שוק ברמלה לוד, טיולים לעין כרם וירושלים ועוד, כשהשמים הם הגבול לתוכניות של אירה.

חַג

 

איך שוברים קרח?

אירה, אמנית תקשורת בין אישית ובוגרת לימודי הנחיית קבוצות של מכללת גישות, מצליחה לגשר בכל פעם מחדש על פערי גיל, מנטליות ורקע אישי. באמצעות השפה הנשית החוצה מגזרים ותרבויות וכן באמצעות שימוש בארגז כלים עשיר לעבודה עם קבוצות על שחרור חסמים היא טווה תכים של קשר בין נשים שעד אתמול לא הכירו זו את זו.

היא משתמשת לצורך כך בחיוך המקסים שלה לצד תרגילי כתיבה, קלפים השלכתיים ומשחקים קלילים המאפשרים לבנות הקבוצה להתקלף ממסכות וסטיגמות ולהיפתח לעושר נשי מלוא כל האופק.

 

האם מתאים לי לצאת לטיול נשים?

כל אישה פוגשת את עצמה מתישהו כשהיא חולמת על אוורור והסוללה שלה מעט חלשה. טיול נשים מאפשר לה להתמלא ולחזור לשגרת החיים אנרגטית יותר. זו ההזדמנות של כל אחת לחוות ימים שהוכנו במיוחד עבורה ומאפשרים לה ליהנות מחברה נשית בחיק הטבע ומפעילויות שהיא כל כך אוהבת. טיול נשים – לכל מי שמאמינה בהגשמת חלומות בשפה נשית.

טיסות זולות באינטרנט

3 יתרונות בגריל גז לשטח

יציאה לשטח חייבת להתבצע עם גריל גז זמין, בטיחותי ובעיקר נוח לשימוש. במאמר הבא נציג את היתרונות של גריל